Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Teresy Jadwigi

Ogólnopolska Karta Seniora

Dopasuj rozmiar czcionki

Program „Ogólnopolska Karta Seniora” jest skierowany do osób powyżej 60 roku życia, celem jest zapewnienie dodatkowego wsparcia dla seniorów.

Posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora mogą korzystać z ofert, ulg, zniżek i promocji, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy poprzez okazanie Karty w punktach wskazanych przez partnerów projektu. Wykaz partnerów OKS dostępny jest na stronie ww.glosseniora.pl. Wśród już zgłoszonych partnerów znajdują się przychodnie rehabilitacyjne, restauracje, ośrodki sportowo – rekreacyjne, ośrodki wypoczynkowe i wiele innych.

Zgodnie z regulaminem wydawania i użytkowania Ogólnopolskiej Karty Seniora składając wniosek wnioskodawca zobowiązany jest do okazania dowodu osobistego. W związku z powyższym wnioski przesyłane drogą pocztową lub elektroniczną nie są rozpatrywane. Zgodnie z regulaminem odbioru Karty dokonuje wnioskodawca. Jeśli wnioskodawca nie ma możliwości osobistego odbioru Karty, może tego dokonać w jego imieniu inna osoba - na podstawie pisemnego upoważnienia, za okazaniem dokumentu tożsamości. Dane osoby upoważnionej tj. imię, nazwisko oraz seria i numer dowodu należy zamieścić na drugiej stronie wniosku o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Ogólnopolską Kartę Seniora można pozyskać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kluczach w sekretariacie - parter pok. nr 2. Formularze zgłoszeniowe można pobrać na miejscu, drogą elektroniczna ze strony OPS zakładka Karta Seniora bądź ze strony www.glosseniora.pl

 

FORMULARZ DLA UCZESTNIKÓW

FORMULARZ DLA PARTNERÓW

 

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.