Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Teresy Jadwigi

"Łamiemy bariery"

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach informuje o możliwości udziału w projekcie "Łamiemy bariery", realizowanym przez Spółdzielnię Socjalną SerwiS z Tarnowa.

Czytaj więcej: "Łamiemy bariery"

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej


            Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach w związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie pomocy społecznej w 2019 roku

zaprasza

organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz.688 z późn. zm.) do zgłaszania osób do udziału w pracach komisji konkursowej, które zostaną powołane do oceny złożonych ofert w ramach ogłoszonych konkursów ofert.

Czytaj więcej: Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

Konkurs - Mieszkania chronione - wspomagane dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi na terenie Gminy Klucze

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Kluczach

na podstawie Pełnomocnictwa NR OR.0052.12.2019 z dnia 07 maja 2019 r.  udzielonego  przez Wójta Gminy Klucze, w związku z art. 25 ust. 1 i 5 ustawy z dnia 12 marca 2004 r.  o pomocy społecznej (Dz. U. z 2018 r. poz. 1508 z późn.zm.) oraz z art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688 z późn.zm.)

ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w 2019 r.   z zakresu pomocy społecznej pn.: „Mieszkania chronione - wspomagane dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi na terenie Gminy Klucze”.

I. Rodzaj zadania

,, Mieszkania chronione - wspomagane dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi na terenie Gminy Klucze”

 

Czytaj więcej: Konkurs - Mieszkania chronione - wspomagane dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi na...

Copyright © 2013. TefodeArt Rights Reserved.