Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Dziś są imieniny: Ireny Jana

Centrum Usług Społecznych w Gminie Klucze

Loga : Logo funduszy , flaga Polski, Unii Europoejskie

Centrum Usług Społecznych w Gminie Klucze” to pilotażowy projekt, który Gmina Klucze realizuje w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej...

Zmiany przed Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kluczach

 

Na początku maja Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach otrzymał informację z Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii o rekomendowaniu do dofinansowania pilotażowego projektu „Centrum Usług Społecznych w Gminie Klucze” złożonego w odpowiedzi na konkurs nr POWR.02.08.00-IP.03-00-001/20 „Wsparcie tworzenia centrów usług społecznych i rozwój dostarczanych przez nie usług”, ogłoszony przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach II Osi priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Wniosek napisany został przez pracowników ośrodka pomocy społecznej i złożony przez Gminę Klucze już w ubiegłym roku, w kwietniu. Jednak z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju i zmiany organizacyjne w samym ministerstwie, procedura rozstrzygnięcia konkursu przeciągnęła się do teraz. Obecnie jesteśmy na etapie podpisywania umowy o dofinansowanie projektu.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach Rights Reserved.